2Na terenie naszej szkoły rozpoczęła się pokonkursowa wystawa prac plastycznych nadesłanych przez 12 legnickich szkół podstawowych i klas gimnazjalnych na konkurs plastyczny „Bliżej siebie – dalej od nałogów”. Już w pierwszym dniu wzbudziła duże zainteresowanie uczniów.

Młodzież w ciekawy i atrakcyjny sposób przypomina, że największą wartością i ogromnym wsparciem są dla nas najbliżsi – rodzina, przyjaciele, koledzy ze szkoły. To z nimi mamy dzielić piękne, radosne ale też trudne czy bolesne chwile. Ani alkohol, ani narkotyki – poza chwilą zapomnienia, nie dadzą nam wsparcia i nie pomogą rozwiązać naszych problemów.

Dbajmy więc o naszych bliskich – to piękne i ważne przesłanie.

Wystawa została przygotowana przez Annę Kurtasz – nauczyciela biologii.