jesien pejzaz dom liscie15

1   Kopia    W środę 13 czerwca 33 osobowa grupa uczniów pod opieką p. Anny Kurtasz oraz pedagoga szkolnego p. Katarzyny Makuch uczestniczyła w seansie filmowym "Jurasic Park". Wyjście do kina było nagrodą dla wyróżniających się uczniów w programie profilaktycznym "Używki - to nie dla nas!",  w tym akcji promocyjnej "Zamień używki na cukierka". W ramach projektu uczniowie przygotowali wystawę prac plastycznych oraz ciekawe ulotki promujące życie wolne od uzależnień, pt.    " Młodzież kontra nałogi".

logo 2

Zakup biletów został sfinansowany dzięki dotacjiz Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Legnicy –  Komisji Przeciwdziałania Alkoholizmowi w ramachGminnego Programu Profilaktyki i RozwiązywaniaProblemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.