rekrutacja12

A7

Młodzież kontra nałogi” – pod takim hasłem uczniowie Gimnazjum nr 5 rozdawali przygotowane przez siebie ulotki podczas Festynu Rodzinnego zorganizowanego w sobotę – 9 czerwca w Szkole Podstawowej nr 9 w Legnicy.

Akcja odbyła się w ramach programu profilaktycznego "Używki - to nie dla nas". Słodkim cukierkiem młodzież zwracała uwagę na przygotowane samodzielnie ulotki i zachęcała zarówno młodszych, jak i dojrzałych uczestników festynu do zastanowienia się nad skutkami uzależnień.

logo 2

Udział uczniów odbył się pod opieką pomysłodawcy przedsięwzięcia - p. Anny Kurtasz.

• A2
  • A3