rekrutacja12

7

W miesiącu czerwcu odbyła się wystawa prac uczniów przygotowanych w ramach projektu profilaktycznego "Używki - to nie dla nas". Młodzież naszej szkoły w sposób niezwykle twórczy podeszła do tematu „Młodzież kontra nałogi” promując życie wolne od uzależnień. Prace ponad 30 uczniów zaprezentowane podczas wystawy zostały wykorzystane do przygotowania ulotek edukacyjnych rozdawanych w naszej i okolicznych placówkach.

Działanie odbyło się dzięki finansowemu wsparciu UM Legnica- wydz. Zdrowia i Spraw Społecznych w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.