jesien pejzaz dom liscie15

1We wtorek 25 września 2018 r. wybraliśmy nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Decyzją gimnazjalistów Paulina Sobków z klasy 3d będzie reprezentować społeczność szkolną jako Przewodnicząca SU.

Nad wyborami czuwała komisja: Gabriela Konopka 3a, Mateusz Fugiel 3b, Klaudia Jasińska 3c i Aleksy Nicpoń 3d. Opiekę nad przebiegiem kampanii i wyborów sprawowały Panie Natalia Karczmar i Elwira Suchan.

Gratulujemy Paulinie i życzymy realizacji interesujących propozycji na urozmaicenie życia szkolnego.