zima20 www e gify pl

IMG 0016Samorząd Uczniowski rozstrzygnął konkurs na najciekawszą dekorację sali lekcyjnej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Aranżacje w poszczególnych salach wykazały dużą pomysłowość gimnazjalistów i zaangażowanie w rywalizację połączoną z odczuciami uczniów. Komisja złożona z uczniów i opiekuna SU wyłoniła zwycięzców:

I miejsce - klasa 3a, sala nr 23

II miejsce - klasa 3d, sala 32

III miejsce - klasa 3b, sala 14

Uczniowie zostali nagrodzeni słodkimi nagrodami i autorskimi dyplomami z fotografią udekorowanej sali. Werdykt został ogłoszony przez radiowęzeł szkolny.