Przechwytywanie

Andrzejki 2Piątek 30 listopada spędziliśmy w atmosferze wróżb i niespodzianek. Od września dzielimy naszą szkołę z uczniami Zespołu Szkół Ekonomicznych. Ich pomysł na Andrzejki skupił naszą uwagę i musimy przyznać, że pomysłowość starszych koleżanek była do pozazdroszczenia. Starannie przygotowne wróżby (niektóre zupełnie nieznane) i muzyka na korytarzu zwabiły nas do współnej zabawy. Wróżki z Ekonoma przepowiadały także naszym uczniom i nauczycielom same miłe niespodzianki a przysmaki, które można było kupić na andrzejkowym kiermaszu zasługują na 5 z plusem. Była to świetna lekcja integracji.

W przyszłości zamierzamy odwdzięczyć się Kiermaszem Świątecznym.