zima20 www e gify pl

DSC00712   Wtorek 11-12-2018 obfitował w liczne atrakcje. Był to dawno zapowiedziany dzień spotkań z rodzicami. Zanim jednak nadeszło popołudnie konsultacji i wywiadówek, szkoła tętniła od innego ważnego wydarzenia.

Z inicjatywy Rady Rodziców i  Samorządu Uczniowskiego odbył się "barwny i słodki" JARMARK ŚWIĄTECZNY". Każda klasa miała za zadanie przygotowanie własnego stoiska. Pomysłowość uczniów była widoczna od początku do końca trwania imprezy. Asortyment towarów był uzupełniany i zaskakiwał coraz to nowymi stroikami, ciastami i innymi niespodziankami. W tle wybrzmiewały zimowe i świąteczne piosenki, które wprawiały wszystkich w odpowiedni nastrój. Zapraszamy do galerii, by zaczerpnąć nastroju panującego wśród szkolnych kramików.

Gratulujemy pomysłu i realizacji!

DSC00705    IMG 0022   IMG 0053 DSC00693