zima20 www e gify pl

IMG 0094W piątek 04-01-2018 r. gimnazjaliści zaprezentowali swoim młodszym kolegom swoje przedstawienie jasełkowe. Zarówno aktorzy jak i goście byli zadowoleni z tego spotkania, czego dowodem było wspólne kolędowanie. Dziękujemy Paniom Barbarze Melnik-Łozińskiej, Monice Wilejto, Dorocie Wojtyniak i Wioletcie Małyniak, które czuwały nad uczniami podczas ich wyjścia.

Mamy nadzieję, że będziemy nadal wspólnie ogladać na żywo lub poprzez transmisję online popisy artystyczne naszych uczniów.

DSC00816 DSC00817