bociany wiosna

DSC01007

20 lutego odbyła sie gala wręczenia znaczka GIMASA oraz nagród najlepszym uczniom. Podczas szkolnej uroczystości z rąk p. Prezydenta Tadeusza Krzakowskiego, p. Zastępcy Prezydenta Krzysztofa Duszkiewicza, p. Dyrektor  SP 9 Katarzyny Hornickiej i wieloletniej Dyrektor Gimnazjum p. Hanny Jastrzębskiej-Plewy 17 uczniów otrzymało zaszczytny tytuł GIMASA, przypadający tym, którzy uzyskali średnia powyżej 5:00 i wzorowe zachowanie w     I semestrze. Nagrody rzeczowe wręczała p. Agnieszka Winiszewska - przewodnicząca Rady Rodziców klas gimnazjalnych.

Spotkanie było też okazją do przekazania stypendiów ufundowanych przez partnerów naszej szkoły Kawalerów Orderu Złotego Jelenia. Listy gratulacyjne i stypendia wręczali przedstawiciele naszych partnerów p. Jacek Seniów i p. Prof. Marek Ordyłowski.

DSC01028    DSC00975   DSC01017

Gościem honorowymi była Pani Wanda Puchała - Prezes Zarzadu Oddziału Związku Sybiraków w Legnicy.

Program artystyczny zaprezentowany przez trzecioklasistów nawiązywał do tematyki filmowej. Autorka scenariusza i reżyserem była    p. Renata Patyńska - nauczycielka j.polskiego. Dekoracje wykonała własnoręcznie opiekunka SU p. Natalia Karczmar. Występy tancerzy to wyraz samodzielności uczniów, którzy znając podstawy tańca z zajęć artystycznych tańca towarzyskiego z I klasy, przygotowali samodzielnie choreografię i wykonanie w iście mistrzowskim stylu.

DSC01056  DSC01094  DSC01106  DSC01079

• Julia Pawlik 3d - stypendium naukowe
  • Paulina Sobków 3d - stypendium za promocję szkoły
  • Joanna Winiszewska 3d - stypendium za promocję szkoły

Zapraszamy do galerii !!!