Notice: Undefined index: 0 in /www/libraries/joomla/cache/storage/memcache.php on line 84 Zajęcia pozalekcyjne

UWAGA UCZNIOWIE KLAS 1

Podręczniki do nauki języka angielskiego i niemieckiego
należy kupić  po rozpoczęciu roku szkolnego.

Na początku września nauczyciele języków obcych ocenią stopień zaawansowania
znajomości danego języka i podadzą tytuł odpowiedniego  podręcznika.

Start Organizacja pracy szkoły Zajęcia pozalekcyjne
Zajęcia pozalekcyjne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 07 grudnia 2011 08:55

lp

NAUCZYCIEL

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

1

M.Adamczyk

zdw j. niem

14:20

13:30

2

A.Bałka-Kluwak

zdw j.polski

14:15

3

J.Butrym

sks

14:15

14:15

4

E.Celińska

K. Eur./hist

14:25

14:25

5

L.Czyżowska

zdw matem

14:15

14:15

6

A.Dorobek

k.  j.angiel

14:15

14:15

7

M.Drabent

ed. sport.

9

A.Gałęzowska

k. plast.

13:45 (2h)

11

B.Jarzębak

k. teatr./j.pol

14:15 (2h)

12

G.Jednorał

ed. sport.

8:00

13:30

13

E.Kiedrzyńska

ed. sport.

14:15

07:00

14

K.Kincer

zdw chemia

14:20

12:40

15

A.Kruszelnicka

zdw chemia

16

E.Kloś-Dobrowolska

k. j.polski

13:30 (2h)

17

E.Kopczyńska

ed. Matem.

14:20

08:00

18

J.Kozłowska

k. inform.

13:30 (2h)

19

A.Kurtasz

zdw biologia

14:20

14:20

20

J.Ląd- Chocianowska

k/zdw j.niem

14:20

13:30

21

E.Lichocka

k/zdw j.ang

8:00

14:15

22

D.Lisak

zdw biologia

23

R.Luty-Pakuła

k. techniczne

8:00

24

M.Łyczko

ed. matem.

12:40

8:00

25

K.Makuch

zaj. Terapeut

14:20

14:20

26

W.Małyniak

k/zdw hist.

14:15

14:15

27

M.Marchewka

k. techniczne

28

A.Motak

SKKT

29

J.Narajewski

zaj. art.

14:15

30

M.Południak

k/zdw j.ang

14:15

08:00

31

R.Patyńska

k. bibliot.

13:45 (2h)

32

M.Rączka

k/zdw j.ang

14:15

14:15

33

M.Rozbicka

k/zdw j.pol

8:00 /14:15

34

J.Rozmiarek

k. chrześc.

13:20 (2h)

35

P.Rozmiarek

k. chrześc.

14:15

36

M.Ryl

zdw j.niem

14:15

37

M.Sinkiewicz

ed.sport.

12:40

38

B.Sudoł

ed.mat/zdw

14:20

08:00

39

A.Szczepanik

ed.fiz/zdw

13:30

13:30

40

M.Szpak

k/zdw j.niem

14:20

13:30

41

B.Szymczak

k/zdw j.niem

8:00

12:40

42

J.Wachowski

k/zdw j.ang

13:30

13:30

43

M.Widlarz

zdw matem

8:00

13:30

44

P.Witka

sks

6:30 (2h)

45

D.Wojtyniak

k. plast./fotog

14:20

13:30

46

S.Wójcik-Tyczyńska

ed. sport.

8:00

13:30

Poprawiony: piątek, 21 września 2012 08:58